Teikiama pagalba

Informacija mokykloms apie Šiaulių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje teikiamas paslaugas

Poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams tvarkos aprašas

Švietimo pagalbos netinkamai besielgiantiems mokiniams teikimo tvarkos aprašas

• Vaikams, turintiems kalbos ir komunikacijos sutrikimų, pagalbą teikia logopedės Daiva Urbonienė ir Raminta Perminienė.
  • Vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių bei vaikams, kurie stokoja bendravimo įgūdžių, netinkamai elgiasi su vaikais ir suaugusiais, sunkiai adaptuojasi kolektyve, pagalbą teikia socialinė ir specialioji pedagogė Vilma Vaitkienė.
  • Pagal sudarytas bendradarbiavimo sutartis teikiama praktinė pagalba Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto pradinio ir ikimokyklinio ugdymo, specialiosios pedagogikos specialybių studentams. Teikiamos konsultacijos studentams rengiantiems kursinius, diplominius, tiriamuosius darbus.
  • Pagal sudarytą sutartį su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, Šiaulių gimnazijų mokiniams teikiama intensyvaus profesinio veiklinimo pagalba.