PARAMA

Parama

Nuoširdžiai dėkojame Jums už dalyvavimą lopšelio-darželio „Kregždutė“ bendruomenės gyvenime ir suteiktą darželiui paramą. Siekdamas teikti kokybiškus vaikų poreikius, tėvų lūkesčius atitinkantį ugdymą, darželis turi nuolat keistis, modernėti.
Jūsų dėka galime iš dalies keisti materialinę bazę, ugdymo aplinką.

Remiantis Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymu, kiekvienas Lietuvos pilietis gali teikti paramą pasirinktai organizacijai, jai skirdamas iki 2 % valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Maloniai kviečiame iki gegužės 1 dienos savo paramą skirti Šiaulių lopšeliui-darželiui „Kregždutė“.

Pats patogiausias ir greičiausias  FR0512 formos pateikimo būdas yra elektroninis per EDS https://deklaravimas.vmi.lt.

Įstaigos rekvizitai:

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Kregždutė“

Kodas: 190526385

Tikimės, kad nepamiršite mūsų ir šiais metais.

 

 

 

© 2020 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems