Bendradarbiavimas

Lopšelio-darželio ,,Kregždutė‘‘ socialiniai partneriai:

• Šiaulių miesto lopšeliai-darželiai: „Gluosnis“, „Trys nykštukai“, „Berželis“, „Ąžuoliukas“, Petro Avižonio ugdymo centras, Kauno lopšelis-darželis „Klumpelė“, Kauno lopšelis-darželis „Kregždutė“.
  • Šiaulių Centro pradinė mokykla, Ragainės progimnazija, Šiaulių sporto centras „Dubysa“, Šiaulių Teniso akademija.
  • Dainavimo mokykla „Dagilėlis“, vaikų biblioteka „Šaltinėlis“, Šiaulių dramos teatras, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, Šiaulių m. jaunųjų gamtininkų centras, Asociacija „Futbolo profesionalai“.
  • Vilniaus universiteto Šiaulių akademija.
  • Miesto pedagoginė psichologinė tarnyba.
  • Šiaulių Jėzuitų mokykla – etnokultūros, krikščioniškos dorovės sampratų formavimo srityje.
  • VšĮ Šiaulių odontologijos poliklinika – vaikų burnos higienos profilaktikos įgūdžiams stiprinti.
  • Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras.

Socialiniai-partneriai-schema