Virtualus vaikų ir mokytojų susitikimas – kalbinės raiškos  rytmetis ,,Augu su pasaka”

Balandžio 23 d.  Šviesos ir garso studijoje įvyko virtualus kalbinės raiškos rytmetis ,,Augu su pasaka” su Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikais. Veiklą organizavo logopedės Daiva Urbonienė ir Raminta Perminienė kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gražina Simonaitiene ir „Žvirbliukų“ grupės vaikais. Susitikimo metu abiejų darželių vaikai prisistatė muzikiniais-ritminiais pasisveikinimais ir stebėjo inscenizuotas pasakas. Šiaulių lopšelis – darželis ,,Kregždutė” pristatė pasakos ,,Pirštinė” inscenizaciją, o Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis – darželis ,,Eglutė” parodė pasakų „Varlytės gripas“ ir ,,Trys paršiukai kitaip“ inscenizacijas.

Po pristatymų surengta viktorina „Kas toj pasakoj gyvena?“ . Vaikai uždavė vieni kitiems mįsles ir žaidė kalbinius žaidimus, susijusius su pasakų personažais. Pedagogės pristatė savo sukurtas ugdymo priemones, panaudotas inscenizuojant pasakas: „Draugiškų žvėrelių pirštinė“, „Paršiukai ir jų nameliai“ ir žaidimą „Rask antrą porą pirštinių“.

STEAM veikla „Eglutės“ darželio vaikams ,,Paršiuko namelis”.

Vaidindami pasaką ,,Trys paršiukai” vaikai suprato, kad vilkas buvo piktas, nes neturėjo namų. Pasitelkiant STEAM inžinerinius metodus, iš įvairių priemonių buvo siūloma pastatyti namą ir vilkui.

STEAM veikla „Kregždutės“ darželio vaikams  ,,Draugiškų žvėrelių pirštinė”.

Vaidindami pasaką ,,Pirštinė” vaikai suprato, kad meškutė netilpo į pirštinę, nes pirštinė buvo per maža. Todėl naudojant įvairios faktūros medžiagas, pasitelkiant STEAM inžinerinius metodus, buvo gaminama kitokia pirštinė.

Ši veikla yra dalis bendrai įgyvendinamo projekto „Žaidžiame ir mokomės kartu“.

 

© 2024 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems