Bitučių ir Svajoklių grupės vaikai švenčia Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną

„Bitučių“ ir „Svajoklių“ grupės kartu su V.Kudirkos mokyklos 2 priešmokyklinio ugdymo grupėmis paminėjo
Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šventę pradėjome giedodami Lietuvos himną. Vaikai jautė pasididžiavimą – mes lankome himno autoriaus vardu pavadintą mokyklą. Svečiai ir šeimininkai linksmino vieni kitus dainomis, šokiais, skyrė eilėraščius Tėvynei, dalyvavo bendruose žaidimuose. Renginį užbaigė bendru sportiniu šokiu. Šventė persikėlė į lauką-mokyklos stadione vaikai sudalyvavo šventiniame bėgime „Už Lietuvą“. Džiugią nuotaiką palaikė šventinė atributika , dainos ir skanduotės dar ilgai netilo stadione. Vaikai gavo puikią pilietiškumo pamoką, patyrė pasididžiavimo savo Tėvyne jausmą.

© 2020 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems