Vaikai kūrė šimtmečio atvirukus

Vasario 1 d. – kovo 16 d. Šiaulių lopšelis – darželis „Kregždutė“ organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodą – konkursą „Atvirukas Lietuvai“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų meninius, kūrybinius gebėjimus, saviraišką, patirti kūrimo džiaugsmą, aktyvinti ir viešinti vaikų meninę veiklą. Sulaukėme darbelių iš daugiau nei 100 Respublikos ugdymo įstaigų, iš viso 347 piešiniai. Balsavimo metu buvo išrinkti 3 piešiniai – nugalėtojai ir išleisti reprezentacinių atvirukų komplektai „Atvirukas Lietuvai“. Piešiniai buvo eksponuojami Šiaulių vyskupijos katechetikos centre, kuriame kovo 15 dieną įvyko iškilmingas parodos uždarymas.

Šia paroda – konkursu norėjome parodyti, kaip mes mylime Lietuvą, kad esame patriotiška ugdymo įstaiga, taip pat jautėme pareigą prisidėti prie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginių.