Teatro studija. Improvizaciniai žaidimai lauke.

Boružiukų grupės ugdytiniai prisiminę pasaką „Trys paršiukai“, smėlyje statė paršiukų namelius ir mėgino juos nupūsti. Bandymo metu paaiškėjo, kad lengviausia vilkui buvo nupusti šiaudinį namelį, kiek sudėtingiau – namelį iš pagaliukų, nupūsti visiškai nepavyko namelio iš akmenų. O smagiausia buvo pūsti muilo burbulus.

Aitvariukų grupės vaikai statė muilo burbulų pilį gėlių karalienei. Kūrė pasakojimus apie gėles, vaidino po vieną ir susiradę draugą. Gėlės pasakojimuose ruošėsi į keliones, ėjo i svečius, džiaugėsi vienos kitoms pasakodamos apie tai kokia bitė ar drugelis jas aplankė… 

Svirpliukų grupės vaikai žaidė improvizacinius žaidimus su smėliu, statė smėlio pilis, kepė pyragus. Iš gamtinės medžiagos kūrė piešinį.  

Pagrandukai džiaugiasi vasara improvizuodami smėlio dėžėje. Vaikai darė atspaudus ant smėlio, ,,kepė“ smėlio pyragus, piešė veidukus ant smėlio.

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems