TARPTAUTINIS PROJEKTAS ,,IŠDYKĘS VORIUKAS“

Priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikai dalyvavo tarptautiniame projekte „Išdykęs voriukas“. Projekto tikslas – ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kalbinius, muzikinius, smulkiosios motorikos bei meninius gebėjimus. Projekto metu grupės mokytojos Kristina ir Mantė, logopedė Raminta ir muzikos mokytoja Laura organizavo veiklas, kuriose vaikai supažindino su vorais ir voratinkliais, tyrinėjo juos artimoje aplinkoje, fotografavo, atliko įvairias menines užduotis, naudojant įvairias technikas, lavino vaikų smulkiąją motoriką žaidžiant logopedinius ir muzikinius žaidimus.

Žodinė paieška

Adresas: A. J. Greimo g. 60
LT-77164 Šiauliai
Telefonas: (8-41) 523829
El. paštas: kregzdute@skregzdute.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190526385

Laisvos vietos

2017 m. gimimo  (PUG)– 10 laisvos vietos
2018 m. gimimo – 0 laisvos vietos
2019 m. gimimo – 0 laisvų vietų
2020 m. gimimo – 3 laisvos vietos

2021 m. gimimo – 0 laisvų vietų

Projektai / Draugai

Projektai / Draugai

Bendraukime

© 2023 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems