ŠVIESOS IR GARSO STUDIJA. Šviesos spalvos

,,Boružiukų” grupės ugdytiniai džiaugėsi pražydusiais pienių žiedais ir kūrybiškai panaudojo juos atlikdami gamtos dėlionę ,,Viskas, kas iš gamtos yra gražu“ ant lipnios plėvelės, išbandė šešėlių teatrą ant sienos. Taip pat bandė dekoruoti stiklainį stiklo dažais ir stebėti spalvoto stiklo šešėlių žaismą.

,,Kiškių“ grupės ugdytiniai pasiilgo drugelių pievose ir bandė juos prisikviesti sukurdami drugelių šešėlių teatrą-apklijavę drugelių sparnus lipnia plėvele, puošė juos nužydėjusiais žiedlapiais. Smagu buvo stebėti, kaip spindi saulės šviesa drugelių sparnuose įvairiais rakursais- ant krūmo ar ant dangaus.

,, Aitvariukų,, grupės vaikai rinko žydinčias gėles darželio kieme, pievelėje ir kūrė pavasarines paslaptis. Grožėjosi jomis tai apipildavo smėliuku, tai vėl ieškojo paslapčių… 

,,Pagrandukai“ darželio kieme, kūrė spalvotų šešėlių žaismą. Žaismingos veiklos metu vaikai tyrinėjo spalvotą pasaulį, prisiminė spalvų pavadinimus.

,,Svirpliukų“ grupės vaikai žaidė su spalvotais stikliukais, susipažino su žiūronais ir lupa. 

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems