„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

Lopšelis-darželis „Kregždutė“ prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Šie metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi- jos mini savo veiklos 30-metį.  2021 metais l./d. „Kregždutė“ buvo priimtas į sveikatą stiprinančių mokyklų tinką. Šiuo metu Nacionaliniame sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle yra 658 mokyklos 59 savivaldybėse. 2023 m. balandžio 3-30 d. tinklo narės buvo pakviestos į tradicinį nacionalinį renginį. Renginio tikslas- parodyti vietos bendruomenėms, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis ir kad jau trisdešimt metų skleidžiama sveikatą stiprinančių mokyklų idėja keičia ir gali veikti ne tik vaikų, bet ir visos mokyklos bendruomenės sveikatą. 2023 m. balandžio 26 d. l./d. „Kregždutė“ kartu su 8 lopšeliais-darželiais organizavo žygį šokio ritmu „Pasveikinkim vieni kitus“.

© 2024 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems