Sveikas, darželi! Rugsėjo pirmoji darželio kieme

Po vasaros atostogų susirinko vaikai į 7 grupes. Pirmą kartą darželį pradeda lankyti 38 nauji vaikai. Iš viso darželį lankys 137 vaikai. Atidaryta nauja lopšelio grupė. Nuo rugsėjo pirmosios grupės suformuotos taip: dvi lopšelio (1,5 – 2 m.), viena – 3 metų grupė, dvi – 4 metų, viena – 5 metų, viena – priešmokyklinio ugdymo grupė (6-7 m.).

Rugsėjo 1-osios rytą prie darželio durų vaikus ir jų tėvelius sutiko Karalius ir Karalienė. Po pusryčių darželio kiemelyje vyko visų susitikimas, grupių pristatymas, žaidimai. Darželio direktorė N.Gudžiūnienė palinkėjo vaikams būti linksmiems, sveikiems, daug įdomaus sužinoti ir išmokti, o tėveliams – domėtis kas vyksta ar vyks darželyje, padėti savo vaikams augti. Vaikai dainavo apie saulės miestą – Šiaulius, šoko liaudies ratelius, džiaugėsi susitikę draugus.