Susitikimas su liaudies meistru Albertu Martinaičiu

Įgyvendinant etnokultūrinį projektą „Aš ir mano Lietuva“ į darželį atvyko medžio, kalvystės, muzikos instrumentų meistras Albertas Martinaitis. Jis atnešė daug senovinių dūdelių, švilpynių, ragų, išdrožtų iš paprastų karklo šakelių ar kitokių medžių. Meistras drožia, gamina kankles, skudučius, įvairius būgnus, groja armonika, kanklėmis, iš metalo gamina įvairius namų apyvokos reikmenis. Vaikai meistrą sutiko piemenėlių dainelėmis, liaudies pajuokavimais. Auklėtojos Regina Guginytė ir Irena Abromavičienė klausinėjo meistrą, kaip jis visko išmoko, kartu džiaugėsi skudučių garsais, paukščių garsų pamėgdžiojimais.

Meistras Albertas – „Boružiukų“ grupę lankančios Viltės Martinaitytės senelis. Į susitikimą atėjo Viltės mama, tėvelis ir broliukas Pijus. Jie visi Martinaičiai!