Susitikimas su interjero dizaineriais dėl darželio modernizacijos projekto

Direktorės iniciatyva lapkričio 10 d. ankstyvą ryta į mūsų darželį atvyko Vilniaus Dailės akademijos Interjero dizaino katedros vedėjas Rokas Kilčiauskas su studentėmis Ieva, Monika ir Gabija.

Kadangi mūsų lopšelis-darželis ruošiasi modernizavimui, tai Dailės akademijos komanda atskubėjo mums į pagalbą su savo idėjomis ir pasiūlymais. Pirmiausia susitiko su vaikais, kurie papasakojo dizaineriui, kas darželyje nepatinka ir kokių naujovių jie norėtų. Vaikai piešė ir pasakojo apie savo svajones.

Po pietų apie lopšelio-darželio modernizavimo vizijas, idėjas dalinosi darželio bendruomenės atstovai – tėvai, pedagogai, administracija. Pedagogai išsakė savo pastebėjimus, vizijas, ko reikėtų einant „gero darželio link“. Tėvai išreiškė savo norus dėl saugių ir patrauklių edukacinių erdvių, modernių priemonių vaikų saviraiškai.

Bendruomenė priėjo bendros išvados – darželyje turi būti gera visiems.

Konkrečių pasiūlymų dizainerių komanda žadėjo „atvežti“ sausyje.

Nuoširdžiai dėkoju tėvams, įstaigos pedagogams ir administracijai už gerai praleistą laiką ir kartu ieškojusiems idėjų su dizainerių komanda „gero darželio link“.

Direktorė

Nijolė Gudžiūnienė