STEAM STUDIJA. Kuriu ir atrandu. Įvairios piešimo technikos

Boružiukų grupės vaikai išbandė 2 netradicinius piešimo būdus- piešimą ant pūslėtosios plėvelės suderino su piešimu ant medžio kamieno. Vaikai tyrinėjo aplinką, mėgavosi naujais pojūčiais bei kūrybiniais darbais gamtoje.

Kiškučių grupės vaikai išbandė piešimo techniką „Piešimas ant pieno“.

Aitvariukų grupės vaikai rašė, ir piešė šifruotą laišką su pienu. Laiškus skaitė degančios žvakės pagalba. Kūrė spalvas pieno dubenėlyje. Stebėjo, kaip atrodo kai smulkios kario dalelės pieno paviršiuje susiduria su indų plovikliu ir kaip jos skuba ,,pabėgti“.

Pagrandukų grupės ugdytiniai išbandė piešimą su pienėmis, ,,garbanojo“ pienėms plaukus ir džiaugėsi kūrybiniu procesu. Maža pievų gėlė, o su ja taip smagiai galima žaisti, eksperimentuoti ir tyrinėti.

Svirpliukų grupės ugdytiniai išbandė piešimą  su pienių žiedais, daug teigiamų emocijų suteikė piešimas su maistiniais dažais ant pieno.

 

 

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems