STEAM studija. Eksperimentai su kiaušiniu

Balandžio mėnesio STEAM studijos veikla  – eksperimentai su kiaušiniu.  Ugdytiniai atliko  eksperimentus ir bandymus. Pasigaminę šviesos stalą piešė ant manų kruopų margučius, mėgino nupiešti margučių ornamentus. Taip pat atliko eksperimentą su dviem žaliais kiaušiniais. Juos dėjo į druskingą ir švarų vandenį ir pastebėjo,
kad švariame vandenyje kiaušinis nuskendo, o druskingame – iškilo į paviršių. Tikrino kiaušinio kevalo tvirtumą, įtvirtino kiaušinį tarp dviejų lipnios juostelės ričių ir išlaikydami svorio centrą, krovėme ant viršaus knygas. Dažė kiaušinį ryžių ir maisto dažų mišinyje patalpinę į užsegamą maišelį. Taip pat dažė kiaušinius su kiaušinių dažais naudojant pipetes, taip pat voliojo skutimosi putose, ant kurių užlašino maistinių dažų. Vaikai patyrė daug emocijų ir nuostabos. 

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems