STEAM projektas „Geometrinės figūros kitaip“

Balandžio mėn. „Boružiukų“ grupėje buvo organizuotas STEAM projektas „Geometrinės figūros kitaip“. Projekto metu ugdytiniai su geometrinėmis figūromis susipažino ir patirtį kaupė tyrinėdami aplinką, atlikdami kūrybines veiklas, konstruodami ir projektuodami. Projekto veiklos buvo organizuojamos įvairioje aplinkoje. Veiklų metu ugdytiniai  tyrinėjo medžiagas ir objektus, lavino smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, lavino matematinius ir inžinerinius gebėjimus. Kūrybiškai veikdami ugdė patyriminius gebėjimus, patyrė teigiamų emocijų, ugdė gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Projekto veiklos buvo pristatytos respublikinėje konferencijoje „Ikimokyklinio amžiaus vaikų matematinis ugdymas, kaupiant geometrinę patirtį“.

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems