STEAM. Kūrybinės dirbtuvėlės „Viskas iš siūlų

Kūrybinių dirbtuvėlių „Viskas iš siūlų“ metu „Boružiukų“ grupės vaikai atliko keletą darbelių. Darbai vyko įvairiose ugdymosi erdvėse: grupėje, sporto salėje ir lauke. Prieš Lietuvos nepriklausomybės dieną ugdytiniai iš siūlų Lietuvos žemėlapio formas papuošė   Lietuvos vėliavos spalvomis ir spalvotais  siūlais žemėlapį  išmargino upių, kalvų,  miškų spalvomis. Į pagalbą atskubėjo Rasos progimnazijos „Drugelių“ ir „Ežiukų“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai. Jie padėjo karpyti siūlus. Kartu dirbdami vaikai aktyviai bendravo, kartojo spalvų pavadinimus. Sekančią dieną kartu su priešmokyklinukais vaikai pynė voratinklį. Lauke ugdytiniai spalvotais siūlais papuošė medžius. Vaikai džiaugėsi veiklomis, dalinosi įspūdžiais su tėveliais.  

© 2020 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems