SPALIS. BENDRAVIMO STUDIJA ,,Mano vardas ypatingas“.

Spalio mėnesio bendravimo studijos tema ,,Mano vardas ypatingas“.

Įvairių faktų apie save žinojimas padeda formuoti vaiko identitetą, suprasti save, priskirti save prie socialinių grupių. Vaikai mėgsta girdėti tariant savo, pokalbius apie vardo reikšmę, tai stiprina savivoką ir savigarbą. Supranta savo asmens tapatumą, priskiria save šeimai, grupei, bendruomenei.

Veiklos metu „Mano vardas ypatingas“ Geniukų grupės vaikai susipažino su savo vardo pirmąja raidele, ieškojo jos raidyne, dėliojo savo vardo raideles ant tinklelio ir judėdami kaip robotukai keliavo link jų. Galiausiai liejo akvarele savo pirmąsias vardo raideles. 

Kikiliukų grupės vaikai bendravimo studijoje susipažino su savo vardo pirma raidele ir kartu su Genukių grupe suorganizavo parodą “ Mano pirmoji vardo raidelė“ bei išrinko populiariausią vardą šiose grupėse Jonas. Pelėdžiukai atliko kūrybinius darbus, panaudodami gamtines medžiagas. Vyturiukų grupės vaikai aptarė kiek daug ir įvairių vardų yra pasaulyje. Išsiaiškino, kad grupėje nėra dviejų vienodų vardų,  tačiau „Dagiliukų“ ir „Vyturiukų“ grupėse kartojasi šie vardai: Gabrielė, Jonas, Tajus, Danielius. Vaikai pačiomis gražiausiomis spalvomis ir ornamentais spalvino savo vardo pirmąsias raides. Taip pat vyko gražiausios raidės rinkimai.

 

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems