Savanoriai iš „Santarvės“ progimnazijos

Šių metų balandžio mėnesį Šiaulių lopšelio darželio „Kregždutė“ renginiuose bendruomenei talkino savanoriai iš „Santarvės“ progimnazijos. Savanoriai padėjo grupės auklėtojoms, organizatoriams, vaikams, atliekant įvairias užduotis.  Velykų šventėje “ Kiaušinį nešu – pavasarį kviečiu“ šoko kartu su vaikais, dalyvavo zuikių lenktynėse. Sportinėje šventėje „Sveikos kregždutės kelias“ savanoriai aktyviai dalyvavo vykdant užduotis stotelėse, taip pat lydint vaikus nuo vienos užduoties prie kitos. Puiki savanorių komanda buvo tikra pagalba auklėtojos ir vaikams.

Žodinė paieška

Adresas: A. J. Greimo g. 60
LT-77164 Šiauliai
Telefonas: (8-41) 523829
El. paštas: kregzdute@skregzdute.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190526385

Laisvos vietos

2016 m. gimimo (PUG) – 8 laisvos vietos
2017 m. gimimo – 3 laisvos vietos
2018 m. gimimo – 0 laisvų vietų
2019 m. gimimo – 0 laisvų vietų
2020 m. gimimo – 0 laisvų vietų

Projektai / Draugai

Projektai / Draugai

Bendraukime

© 2023 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems