Respublikinis prevencinis projektas „Žaidimai moko“

RESPUBLIKINIS PREVENCINIS PROJEKTAS

„ŽAIDIMAI MOKO. ANKSTYVOJO AMŽIAUS VAIKŲ UGDYMAS ŽAIDIMAIS IR

PATYRIMINE VEIKLA“

Ankstyvojo amžiaus grupės „Šarkiukai“ ugdytiniai kartu su auklėtoja Gražina Simonaitiene ir logopede Raminta Perminiene jau nuo šių metų rugsėjo mėnesio aktyviai įsijungė į respublikinį prevencinį projektą ,,Žaidimai moko“.

Projekto tikslai:

– Lavinti ankstyvojo amžiaus kompetencijas, įtraukiant juos į aktyvią žaidybinę, patyriminę veiklą, skatinančią mąstymą ir kalbą per konkrečią patirtį.

Projekto uždaviniai:

– Išbandyti įdomius ugdymo metodus ir būdus, kurie aktyvina ankstyvojo amžiaus vaikų mąstymą ir kalbą;

– Lavinti vaikų vaizduotę, meninę kūrybą, smulkiąją motoriką, aktyvinti kalbą, plėtoti žodyną;

– Išbandyti įvairias priemones ir žaidimus, sudarant galimybes vaikams tyrinėti, atrasti ir suprasti supantį pasaulį bei plėstų jo suvokimą apie artimą aplinką.

„Šarkiukų“ grupės mažyliai kartu su pedagogėmis jau išbandė pirmosios savaitės veiklas – tyrinėjo ir rideno obuoliukus, su jais masažavo rankytes ir pirštukus. Stebėdami, kaip obuolys rieda delniuku, mokėsi eilėraštukus. Kruopščiai vaisius nuplovė ir nušluostė, o paskui sukramtė . Mažieji mokėsi plukdyti ir pūsti laivelį, obuoliukus skynė ir patyrė džiugių emocijų!

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems