PROJEKTAS „TAS RAIDELIŲ GRAŽUMAS, TAS ŽODELIŲ SKAMBUMAS“

Šiaulių lopšelyje darželyje  „Kregždutė“ vykdomas projektas „Tas raidelių gražumas, tas žodelių skambumas“.  Projekto tikslas – plėtoti ugdytinių kalbinę raišką,  supažindinti su raidėmis, tobulinti  kalbos garsų, žodžių tarimo gebėjimus,  pasitelkiant menines raiškos priemones, judesį, kūno kalbą. Numatytos veiklos vyksta su projekto kodiniu žodžiu KREGŽDUTĖ. Projekte dalyvauja visų grupių vaikai.

Pirmajame projekto veiklos etape vyko vaikų meninė, pažintinė veikla su projekto pasirinkta raide.  Raidės buvo piešiamos įvairiose erdvėse, aplikuojamos, puošiamos ir gaminamos iš įvairios faktūros medžiagų. Surengta kūrybinių darbų paroda „Ką slepia puošniosios raidės?“

Dalinamės projektinės veiklos akimirkomis ir džiaugiamės projekto kodinio žodžio KREGŽDUTĖ raidžių paroda.