Projektas ,,Saugok gamtą ją pažindamas“. Veikla ,,Žalioji palangė“

Šiaulių lopšelis-darželis „Kregždutė“ įgyvendina aplinkosauginį projektą ,,Saugok gamtą ją pažindamas“. Savaitės temos ,,Žalioji palangė“ metu “Kiškučių” grupės vaikai kūrė žaliąsias erdves savo namuose. Mokėsi jomis rūpintis, prižiūrėjo, laistė. Leido laiką gamtoje. Tėveliai dalinosi savo nuotraukomis, kaip jie įgyvendino savo „žaliųjų namų“ idėjas, bei atliko įvairias kūrybines užduotėles, skirtas pažinti artimiausią juos supančią aplinką.

"Kiškučių" grupės filmukas "OPA OPA OPAPA AUGO ŽIRNIS IR PUPA"

Šiaulių lopšelis-darželis „Kregždutė“ įgyvendina aplinkosauginį projektą.,,Saugok gamtą ją pažindamas". Praėjusios savaitės temos ,,Žalioji palangė" metu “Kiškučių” grupės vaikai kūrė žaliąsias erdves savo namuose. Mokėsi jomis rūpintis, prižiūrėjo, laistė. Leido laiką gamtoje. Tėveliai dalinosi savo nuotraukomis, kaip jie įgyvendino savo „žaliųjų namų“ idėjas, bei atliko įvairias kūrybines užduotėles, skirtas pažinti artimiausią juos supančią aplinką.

Posted by Šiaulių l-d Kregždutė on 2020 m. balandžio 6 d., pirmadienis

 

© 2020 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems