Priešmokyklinukų tėvelių susitikimas su mokytojais

Būsimų priešmokyklinukų tėveliai susitiko su Centro pradinės mokyklos ir Ragainės progimnazijos mokytojais. Darželio direktorė Nijolė Gudžiūnienė informavo tėvus apie numatomą privalomą priešmokyklinį ugdymą vaikams nuo 6-rių metų: tėvai gali pasirinkti: ar vaikas lankys priešmokyklinę grupę darželyje, ar priešmokyklinio ugdymo klasę mokykloje. Mokyklų atstovai kalbėjo apie sąlygas mokykloje, dienos trukmę, mokamas paslaugas.

Vaikai tėvelius pasveikino improvizacija „Miško mokyklėlė“. Po to vyko šeimų namų darbų pristatymai: trumpos inscenizacijos, muzikiniai pasirodymai, raiškusis skaitymas, net cirko elementai. Šeimos ruošėsi, repetavo, jaudinosi, todėl visiems buvo smagu džiaugtis rezultatais ir negailėti plojimų.