Darželio lauko kupoliuke, rugsėjo 15-30 dienomis , vyko vaikų, mokytojų ir tėvelių kūrybinė paroda „Kur ruduo sugula spalvomis…“. Darbai atlikti iš įvairių daržovių, rudens miško gėrybių, gėlių. Vaikai, kartu su tėveliais , mokytojais, aplankė parodą, gėrėjosi savo ir kitų darbais.