Paroda-konkursas „Gėlytę aš nuskinsiu ir mamytę padabinsiu“

Parodos-konkurso tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą, gebėjimą išreikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą puošiant mamos portretą gėlių  ar kitais ornamentais, įvairiais būdais ir technikomis.

Parodoje-konkurse dalyvavo per 200 šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių, kurių darbus pateikė mokytojai.

Dalyvių darbai buvo vertinami konkurso organizatoriaus sudarytos vertinimo komisijos trijose amžiaus grupėse: 2-3 metų, 4-5 metų, 6-7 metų. Atsižvelgia į kūrybiškumą, originalumą, savitą raiškos priemonių ir technikos panaudojimą, parodoje-konkurse buvo išrinkti 3 nugalėtojai kiekvienoje amžiaus grupėje.

Parodos-konkurso nugalėtojai apdovanoti Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“ direktoriaus padėka ir UAB „Eurobiuras“ prizu- spalvotais pieštukais.

Dėkojame rėmėjams UAB „Eurobiuras“! 😊

Nugalėtojai:

2-3 metų amžiaus gr.

Nijolė Bytautienė  ,Klaipėdos l/d „Nykštukas“, „Meškučių“ gr, 3 m

Genutė Medelskienė , Rokiškio l/d „Nykštukas“, „Meškučių“ gr, 3 m.

Diana Petraitienė, Panevėžio l/d „Draugystė“, Adelė, „Meškučių“ gr, 3 m.

4-5 m. amžiaus gr.

Ligita Lukošienė, Kretingalės pagrindinė mokykla, Girkalių skyrius , „Drugelių“ gr. 4-5 m.

Žaneta Kinderienė, Kauno l/d „Giliukas“, „Boružiukų“ gr., 5m

Laura Dogvialienė, Kauno Žaliakalnio l/d, Zenonas Funka, 5m

6-7m. amžiaus gr.

Dijana Borisovienė, Jonavos l/d „Dobilas“, „Vyturiukų“ gr., 6m

Jolanta Šapranauskienė, Kėdainių r. Šėtos socialinio ir ugdymo centras, „Pelėdžiukų“ g. 5-7m

Živilė Zazerskytė, VŠĮ „Vaikystės delnuose“, 6 m., mišri gr.