Muzikos festivalis „Laumės juosta“

Paskutinį liepos mėnesio savaitgalį  Palangoje, netoli pėsčiųjų tilto esančioje Jūratės ir Kastyčio aikštėje, kurorto lankytojus linksmino vaikų kolektyvai – jau 29-tą kartą vyko vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos  festivalis „Laumės juosta“. Į festivalį susirinko gausus būrys dalyvių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir Italijos.   Šiaulių miestą  atstovavo  Šiaulių l/d ,,Kregždutė‘‘ vokalo grupė ,,Mažosios Šiaulių kregždutės‘‘ (vadovė Laura Dudnikienė).  Šių metų festivalio tema ,,Mano vaikystės pasaka‘‘, tad scenoje karaliavo įvairūs pasakų veikėjai. ,,Mažosios Šiaulių kregždutės“ parengė dainą apie princesę.  Festivalį filmavo Lietuvos ryto

“ televizija.

Žodinė paieška

Adresas: A. J. Greimo g. 60
LT-77164 Šiauliai
Telefonas: (8-41) 523829
El. paštas: kregzdute@skregzdute.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190526385

Laisvos vietos

2017 m. gimimo  (PUG)– 9 laisvos vietos
2018 m. gimimo – 0 laisvos vietos
2019 m. gimimo – 0 laisvų vietų
2020 m. gimimo – 3 laisvos vietos

2021 m. gimimo – 0 laisvų vietų

Projektai / Draugai

Projektai / Draugai

Bendraukime

© 2023 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems