Laiku patikrinta sveikata = rami galva prieš atostogas

👀 Kviečiame iš anksto pasirūpinti kasmetine profilaktine vaikų sveikatos patikra. Kasmet pasitikrinti sveikatą būtina visiems mokiniams, lankantiems bendrojo ugdymo įstaigas: lopšelius, darželius, mokyklas, profesines mokyklas 🦋

👀 Atlikę sveikatos patikrą iš anksto – prieš vasarą, o ne prieš mokslo metus, išvengsite nepatogumų:
 ilgų eilių,
 papildomo streso ir skubos prieš naujus mokslo metus.
 galėsite lengviau suderinti vizito laiką pas gydytojus,
 šiltuoju metų laiku saugiau lankytis gydymo įstaigose – mažiau susirgimų virusinėmis ligomis,
 galėsite skirti daugiau dėmesio vaikų sveikatai nepraleidžiant pamokų ar kitų įsipareigojimų,
 patirsite mažiau streso ir skubos.

Išsamesnę informaciją apie kasmetinę vaikų sveikatos patikrą rasite Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija svetainėje: https://sam.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/asmens-sveikatos-prieziura/motinos-ir-vaiko-sveikata/profilaktinis-vaiku-sveikatos-patikrinimas/

© 2024 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems