„Kviečiu prie arbatos“. Susipažinkime su kitų šalių kultūrą, tradicijomis ir arbatų rūšimis

Ką daugiau galima veikti tamsų rudens vakarą, nei gerti skanią arbatą. Šiaulių lopšelio – darželio „Kregždutė“ bendruomenė pakvietė visas Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas „Kregždutė“ dalyvauti kūrybinių darbų kilnojamojoje parodoje „Kviečiu prie arbatos“. Per lapkričio ir gruodžio mėnesį kūrybiniai darbai apkeliaus visas Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas „Kregždutė“. Visą savaitę kiekviena grupė pristatė pasirinktą arbatą. „Svajoklių“ grupės vaikai keliavo į Afriką ir skanavo raudoną arbatą, „Boružiukų“ grupė Anglijoje mokėsi arbatos gėrimo etiketo gerdami juodą arbatą, „Svirpliukų“ grupės ugdytiniai buvo persirengę indėnais ir keliavo į Pietų Ameriką, kur pristatė mate arbatos gėrimo tradicijas, „Bitučių“ grupės auklėtinė Geltonoji gėlelė (Ieva Ai), pasipuošusi tradiciniais kinų rūbais, pristatė žaliosios arbatos gėrimo ritualą. Kelionė po pasaulį baigėsi Lietuvoje, kur vaikai susipažino su  Lietuvoje augančių vaistažolių arbatomis – čiobrelių, mėtų, melisų, kmynų, liepų žiedų. Vaikams buvo smagu susipažinti su kitų šalių kultūrą, tradicijomis ir arbatų rūšimis.