Klimato savaitė

     Aplinkos ministerija penktąjį kartą rengė Klimato kaitos savaitę. Prie šios savaitės renginių prisijungė ir Šiaulių lopšelio – darželio „Kregždutė“ ugdytiniai. Klimato kaitos savaitės veiklose vaikai susipažino su naujomis sąvokomis, mokėsi bendradarbiauti, komunikuoti, kurti su kitų grupių vaikais, taip pat buvo kviečiami pamąstyti, kaip kiekvienas iš mūsų, didelis ir mažas, gali prisidėti prie klimato atšilimo padarinių mažinimo. Vaikai aiškinosi, kas tai yra Globalinis atšilimas, kokios priežastys jį lemia, kodėl tirpsta ledynai, kam reikalingi miškai mūsų žemėje, kokius gamtos išteklius daugiausiai naudoja žmonės, prisiminė, kaip reikia rūšiuoti atliekas, kokios spalvos konteineris kurioms atliekoms skirtas.
     Klimato kaitos savaitę vaikai su mokytojomis kūrė plakatus apie klimato kaitą, aplinkosaugą. Panaudodami antrines medžiagas gamino pieštukines, vandens malūną, gėles, grupės papuošimus, siuvo, klijavo, modeliavo rūbus. Vyresniųjų grupių vaikai vyko į Naisius. Dalyvavo edukacijoje Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos botanikos sode, vaikštinėdami po miesto centrinį parką, stebėjo gamtos pokyčius ir grožėjosi rudenėjančia gamta. Klimato savaitę užbaigė interaktyvia viktorina „Mylėk Žemę – ją pažindamas“. Jos metu vaikai komandose atsakinėjo į pateiktus klausimus apie Žemę ir jos išsaugojimą. Taip pat ugdytinių tėveliai ir visa darželio
bendruomenė, buvo kviečiami nuotraukose įamžinti ne tik klimato kaitos poveikį gamtai ir žmonijai, bet ir sprendimus, padedančius kovoti su tarša visoje Žemėje.
       Tikimės, kad įgytos žinios apie aplinkosaugą, priežastis lemiančias klimato kaitą, įtakos ugdytinius ateityje priimti teisingus sprendimus ir poelgius, kad mūsų aplinka, gamta, planeta, kuo mažiau patirtų neigiamų pasekmių ir gyventume sveikesnėje, švaresnėje Žemėje.

Žodinė paieška

Adresas: A. J. Greimo g. 60
LT-77164 Šiauliai
Telefonas: (8-41) 523829
El. paštas: kregzdute@skregzdute.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190526385

Laisvos vietos

2017 m. gimimo  (PUG)– 10 laisvos vietos
2018 m. gimimo – 0 laisvos vietos
2019 m. gimimo – 0 laisvų vietų
2020 m. gimimo – 3 laisvos vietos

2021 m. gimimo – 0 laisvų vietų

Projektai / Draugai

Projektai / Draugai

Bendraukime

© 2023 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems