Kelionė į vandens stebuklų šalį

,,Bitučių“ grupės vaikai dalijasi pirmos savaitės ugdymosi nuotoliniu būdu rezultatais. Savaitės temą pasirinkome ,,Kelionė į vandens stebuklų šalį“, paminėdami praėjusią pasaulinę vandens dieną. Siekėme tyrinėti vandens savybes įvairiais pojūčiais, atliekant įvairius bandymus: matuojant, pilstant, maišant.
Bandėme išsiaiškinti vandens apytakos ciklą, sužinoti apie vandens reikšmę gyviems organizmams.
Iš pateiktų galimų veiklų vaikams labiausiai patiko eksperimentai su vandeniu. Vaikai galėjo pasirinkti, kokius eksperimentus iš pasiūlytų norės atlikti, po to aptarė su tėvais, užfiksavo rezultatus, pasidalino su draugais facebook grupėje. Vaikai turėjo galimybę tyrinėti, liesti, pūsti, žaisti su vandeniu, sužinoti, kurie daiktai vandenyje skęsta, o kurie plaukia, plūduriuoja. Vaikai patyrė džiaugsmą ir nuostabą atlikdami eksperimentus ir kūrybines užduotis, praplėtė žinias apie vandens savybes, jo naudą. Džiugu, kad tėvai rasdavo laiko ir galimybių padėti vaikams atlikti veiklas, paaiškinti ir atsakyti į klausimus, užfiksuoti džiugias akimirkas ir pasidalinti grupės facebook paskyroje. Šitaip vieni kitus pamotyvuodami ir pradžiugindami pabaigėme pirmąją savaitę- su iššūkiais, bet neabejotinai-labai įdomiai. Mes, auklėtojos, esame labai dėkingos visiems tėvams už skirtą laiką bendradarbiauti dėl bendro tikslo-kokybiško vaikų ugdymo.

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems