Dalyvaujame akcijoje „Atliekos naujai. Neišmesk“

Jau treti metai „Svajoklių“ grupės vaikai ir pedagogai dalyvauja ekologiniame projekte kartu su Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikais. Šiais metais Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras paskelbė kūrybinių darbų iš antrinių žaliavų konkursą „Atliekos naujai. Neišmesk“.

„Svajokliai“ ir jų tėveliai nutarė pasisiūti medžiaginius maišelius iš antrarūšio audinio. Kiekviena šeima ant maišelio iš sagų išsiuvinėjo vaiko vardo ir pavardės pirmąsias raides. Maišeliai bus panaudojami sportinei aprangai ir vaikų asmeniniams daiktams laikyti. Ir pigu, ir gražu. Akciją organizavo „Svajoklių“ grupės auklėtoja Ona Vargalienė.

Pasibaigus konkursui, išsiaiškinus nugalėtojus, Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras padėkos raštu, už ugdytinių paruošimą, apdovanojo auklėtoją Oną Vargalienę, o grupei skyrė 300 Lt čekį knygų įsigijimui.