1,2 proc. pajamų mokesčio dalies parama

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą lopšeliui-darželiui ,,Kregždutė ” 2019 metais, kurią suteikėte pervesdami 2 % nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.
Mieli tėveliai, seneliai, tetos ir dėdės, skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidėtumėte prie lopšelio-darželio tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

Mūsų svajonė vietoj senų sandėliukų pastatyti naujas pavėsines ir žaislų daiktadėžes lauke. Vienos pavėsinės kaina apie 10,000 eur.
Norintys paremti mūsų lopšelį-darželį, tai gali padaryti pervesdami 1.2% GPM.
Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus labdaros ir paramos bei gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai iki 2020 m. liepos 1 d. gali pateikti mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (1.2 %) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal labdaros ir paramos įstatymą.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?
 Jūs galite tai atlikti elektroniniu būdu. Apie tai išsamesnę informaciją rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje: https://deklaravimas.vmi.lt . Tad Jums pakanka užpildyti pateiktą prašymą, įrašant būtinus duomenis apie remiamą įstaigą:
Deklaracijas galima teikti iki 2020 m liepos 1 d.
Rekvizitai prašymams dėl 1.2% pajamų mokesčio pervedimo:
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Kregždutė“
Kodas: 190526385
P. Cvirkos g. 60, LT-77164 Šiauliai

Jūsų parama yra labai vertinga mūsų įstaigai.

© 2021 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems