Tarptautinio eTwinning projekto „Every Mother is the best in her own way“ įgyvendinimas

Šių metų balandžio 22 d – gegužės 3 dienomis praūžė renginys “ Keliauk po Europą“, skirtas Europos dienai paminėti. Kiekviena grupė atstovavo ir pristatė savo pasirinktą šalį atvykusiems turistams (kitų grupių vaikams). Vaikai ragavo įvairių šalių tradicinį maistą, šoko šokius, klausėsi istorijos, bendravo su pasakų personažais. 10 grupių, 10 šalių, 10 nuostabių kelionių. Dėkojame visiems pedagogams, tėveliams ir vaikams prisidėjusiems  prie šio  įsimintino renginio.

Renginys yra tarptautinio,  bendro su partneriais iš Rumunijos,  eTwinning projekto „Every Mother is the best in her own way“ dalis. 

Kviečiame pasigrožėti jo akimirkomis.

https://app.bookcreator.com/library/-NvbBZVDMiOnfcWpU-Fy

 

 

© 2024 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems