Projektas ,,Skaitome vaikams“

Vasario pradžioje  grupėje ,,Bitutės“ prasidėjo ir dar tęsiasi projektas ,,Skaitome vaikams“. Skaitymas-tai puikus būdas skatinti, ugdyti vaiko vaizduotę, lavinti jo kalbos įgūdžius. Šiuo projektu buvo siekiama raginti suaugusius skaityti knygas balsiai vaikams kiekvieną dieną – bent 20 minučių per dieną. Kvietėme grupės šeimų narius atvykti skaityti knygas vaikams prieš pietų miegą, vakaro arba rytinės veiklos metu. Jau didžioji dalis tėvų dalyvavo skaitymuose, Juro močiutė net edukacinę veiklą paruošė. Dominykas su mama paruošė spektaklį ,,Trys paršiukai“, įtraukdami visus vaikus į vaidinimą. Turėjome pagalbininkų iš V.Kudirkos mokyklos- skaitė mokytojas ir dažnai aplanko antrokai. Projekto metu vaikai ne tik klausėsi suaugusių skaitomų knygų, bet ir patys bandė kurti pasakas, žaidė žaidimus, lavinančius teksto supratimą, sakinio sandarą. Vaikai kūrė knygas, iliustravo jas, surengė savo kurtų knygų parodą. Knygų skaitymas vaikams projekto metu buvo pozityvus dar ir tuo, kad vaikai patyrė džiaugsmą, matydami savo tėvelius grupėje, skaitančius jiems pasakas.

© 2020 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems