Dainų festivalis „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu“

Kovo 7 d., Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyko 5-asis Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių liaudies dainų festivalis „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti.  Jame dalyvavo ir Šiaulių lopšelio-darželio ,,Kregždutė“ ansamblis. ,,Mažosios kregždutės’’ atliko l. l. dainą „Dvi vištytės baltos“. Meninio ugdymo mokytoja Laura Dudnikienė. Festivalyje dalyvavo net 23 kolektyvai iš Šiaulių, Radviliškio, Kuršėnų, Joniškio, Telšių. Renginio pabaigoje visi 155 dalyviai ir jų mokytojai kartu dainavo l.l.dainą ,, Už žalių miškelių’’ Renginio organizatorius – Šiaulių lopšelis-darželis „Žirniukas“. Renginio partnerė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Žodinė paieška

Adresas: A. J. Greimo g. 60
LT-77164 Šiauliai
Telefonas: (8-41) 523829
El. paštas: kregzdute@skregzdute.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190526385

Laisvos vietos

2016 m. gimimo (PUG) – 7 laisvos vietos
2017 m. gimimo – 1 laisva vieta
2018 m. gimimo – 1 laisva vieta
2019 m. gimimo – 0 laisva vieta
2020 m. gimimo – 0 laisva vieta

Projektai / Draugai

Projektai / Draugai

Bendraukime

© 2023 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems