„Dagiliukų“ grupės ugdytiniai įgyvendino tarptautinį eTwinning projektą „Math is everywhere“ („Matematika yra visur“)

Šiais mokslo metais „Dagiliukų“ grupės ugdytinai įgyvendino tarptautinį eTwinning projektą „Math is everywhere“ („Matematika yra visur“). Prie šio projekto prisijungė dalyviai iš Turkijos, Lietuvos, Rumunijos, Bulgarijos, Italijos ir Šiaurės Makedonijos. Šio projekto tikslas – vaikų matematinių gebėjimų taikymas visose gyvenimo srityse, ugdant vaikų smalsumą ir tyrinėjimą bei aktyvinant protinius gebėjimus. Projektas buvo įgyvendinamas etapais: pirmas etapas – projekto talismanas kūrimas, matematinė užduotis „virtuvėje“, skaitmeniniai žaidimai; antras etapas – antrinių žaliavų naudojimas matematiniams skaičiavimams, žaidimai interaktyvioje mokymosi platformoje – wordwall, trečias etapas- Pi dienos renginiai, skaičiavimas, muzikos ir ritmo kūrimas su Google Music Labs; ketvirtas etapas – grafikų sudarymas, galutinis projekto produkto kūrimas.

Taigi, šiuo projektu sudarėme galimybę ugdytiniams tyrinėti, tenkinome jų smalsumą, žingeidumą, lavinome vaizduotę, aktyviai veikiant matematinėse užduotyse.

Žodinė paieška

Adresas: A. J. Greimo g. 60
LT-77164 Šiauliai
Telefonas: (8-41) 523829
El. paštas: kregzdute@skregzdute.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190526385

Laisvos vietos

2017 m. gimimo  (PUG)– 9 laisvos vietos
2018 m. gimimo – 0 laisvos vietos
2019 m. gimimo – 0 laisvų vietų
2020 m. gimimo – 3 laisvos vietos

2021 m. gimimo – 0 laisvų vietų

Projektai / Draugai

Projektai / Draugai

Bendraukime

© 2023 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems