Boružiukų grupės ugdytiniai prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Gamtos vaikai“.

Vasario mėnesį Boružiukų grupės ugdytiniai prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Gamtos vaikai“. Projektu siekiama per kuo įvairesnes kūrybines, amžiaus tarpsnį atitinkančias veiklas, padėti vaikams pažinti pasaulį, susieti žmogų ir gamtą kaip neatskiriamus komponentus, ugdyti meilę gamtai ir skatinti ugdytinius domėtis ir veikti jos labui. Ugdytiniai buvo supažindinti su ekologijos problemomis, tarša bei stengiamasi diegti žinias, susijusias su planetos saugojimu ir aplinkos gerinimu. To siekiant, vaikučiai atliko įvairias užduotis: susipažino su gaubliu, žaidė didaktinius žaidimus: „Surūšiuok“, „Laiminga Žemė – švari Žemė, Liūdna Žemė – Nualinta Žemė“, atliko kūrybines užduotis: štampavo, piešė ant putų bei per maistinę plėvelę, pirštukų pagalba, skirstė dažus vienkartinėje lėkštėje, puošė medžius spalvotais siūlais.

Taigi, kol maži – žaidžiame, kai užaugs  – turės išugdytą supratimą ir įgūdžius, kaip svarbu mylėti Žemę, saugoti ją nuo taršos. 

© 2020 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems