AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONOVIRUSO

Jei panašūs į gripo simptomai pasireiškė po to, kai lankėtės teritorijose, kur vyksta COVID-19 plitimas Kinijoje (visos provincijos), Šiaurės Italijos regionuose (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkonge, Irane, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Singapūre, ARBA po kontakto su žmonėmis, neseniai buvusiais tose teritorijose, reikia nedelsiant skambinti į Bendrąjį pagalbos centrą telefonu 112, pateikti susirgimo aplinkybes ir vykdyti medikų rekomendacijas. Savarankiškai vykti į gydymo įstaigas DRAUDŽIAMA.

Kilus klausimų dėl naujojo koronaviruso galima skambinti visą parą: +370 618 79984, +370 616 94562, +370 62077547.

Jei žmogus nekeliavo teritorijose, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje ir neturėjo kontaktų su šioje šalyje buvusiais asmenimis 14 dienų iki susirgimo, tokiu atveju pajutus šiuos simptomus reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Nekeliavus į Kiniją ir teritorijose, kur vyksta COVID-19 plitimas ir neturėjus kontakto su keliavusiaisiais bei nejaučiant minėtų simptomų, jokių tyrimų atlikti ar imtis specialių priemonių nėra reikalo.

Daugiau informacijos ir rekomendacijas rasite čia:

https://www.siauliai.lt/lit/Svarbu-aktuali-informacija-del-koronoviruso/586

© 2020 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems