Akcija beglobiams gyvūnams paremti

        Šiaulių lopšelis darželis „Kregždutė” sausio mėnesį organizavo akciją VŠĮ ,,Binada“ beglobiams gyvūnams paremti. Akcijos tikslas – ugdyti atjautą ir empatiją, parodant, kad mažais darbais galima prisidėti prie rimtų problemų sprendimo. Šeimos ir darbuotojai buvo skatinami prisiminti, kad mūsų vaikai mokosi iš mūsų užjausti, paguosti  ir suteikti pagalbą. Mūsų pavyzdys moko vaikus tikėti gėriu, veikti, kai reikia veikti, o ne kalbėti.

Grupėse vyko veiklos, pokalbiai, plėtojant bendravimo įgūdžius bei socialinius gebėjimus. Vaikai suvokė, kad turėti augintinį yra ne tik džiaugsmas, bet ir didelė atsakomybė.

Akcijos metu buvo surinkta katėms konservų 72kg 25g; katėms sauso maisto- 17kg 900g; katėms kraiko – 15 kg; šunims sauso maisto-27kg; šunims konservų-15kg 200g; skaniukų-1kg 200g; dubenėlis, drėgnos servetėlės, pavadėlis. Penktadienį įvyko akcijos baigiamasis renginys, kurio metu buvo galima nusipirkti vaikų kurtas atvirutes ir šią sumą paaukoti prieglaudai- surinkta 82 eurai 50 cnt. Renginio metu darželio dainavimo studijos mergaitės atliko daineles apie gyvūnus, vaikai turėjo galimybę pašokti katytės šokį, o didžiausią įspūdį padarė Uosio šeimos atsivestas šuniukas, kurį jie pasiėmė iš gyvūnų prieglaudos.  

Esame dėkingi tėvams ir visai bendruomenei už nesavanaudišką pagalbą, už suteiktą galimybę mažoms rankoms ir didelėms širdelėms nuveikti neįtikėtinai gerą ir kilnų  darbą, ugdant vaikų savimonę, savigarbą ir emocinę brandą.

https://www.facebook.com/Vsi.Binada/posts/pfbid0Ff6F13x8vGcoV87tKZ3UAq7bT1oPCR27rmgfWPj4J33QFTtcwXuNPmoekJ9GZaN7l

Žodinė paieška

Adresas: A. J. Greimo g. 60
LT-77164 Šiauliai
Telefonas: (8-41) 523829
El. paštas: kregzdute@skregzdute.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190526385

Laisvos vietos

2016 m. gimimo (PUG) – 7 laisvos vietos
2017 m. gimimo – 1 laisva vieta
2018 m. gimimo – 1 laisva vieta
2019 m. gimimo – 0 laisva vieta
2020 m. gimimo – 0 laisva vieta

Projektai / Draugai

Projektai / Draugai

Bendraukime

© 2023 Šiaulių l-d „Kregždutė“
Versija neįgaliesiems